AUDUMU VEIDI

Blackout

Blackout – ir audums, kas aiztur saules starus un spēj aizēnot telpu par 100%. Kreisās puses slānis, kas ir pagriezts pret sauli, parasti ir izgatavots no baltiem vai gaišiem pavedieniem, lai atspoguļotu starus. Iekšējais slānis ir visblīvākais, necaurlaidīgs, daži ražotāji izmanto īpašu piesūcināšanu, bet citi lieto melnus pavedienus. Auduma priekšrocības ietver ne tikai gaismas necaurlaidību. Pateicoties daudzslāņu struktūrai, audums nodrošina arī skaņas izolāciju, aizturot troksni.

 Dimout

Dimout ļauj aizturēt gaismu līdz 90%. Tas nodrošina daļēju saules staru izkliedi, izmantojot materiālu aizkariem, piepilda telpu ar maigu gaismu un izveido pilnīgu tumsu naktī. Dimout aizkari ir lieliski piemēroti ne tikai dzīvokļiem, bet arī viesnīcām, birojiem, sabiedriskām ēkām. Materiāls neizbalē, labi drapējas, kļūst par lielisku interjera rotājumu. Siltuma un skaņas izolācija palīdz telpā uzturēt vēsumu, klusumu un drošu aizsardzību no tiešiem saules stariem.

Āra audumi

Āra audumi ir lieliski piemēroti lapeņu, verandu un patio dekorēšanai, kā arī āra mēbeļu, tentu un šūpoļu pārvalkiem. Neatkarīgi no tā, cik intensīva ir saule vai mehāniskā berze, tie saglabās krāsu daudz labāk nekā parastie audumi. Materiāla izturība un pārsteidzošā krāsu noturība padara āra audumus par labāko izvēli āra mēbelēm. Mēbeles ilgāk saglabās sākotnējo krāsu un nevainojamu izskatu jebkuros laika apstākļos.

Viegli tīrāmi

Viegli tīrāms audums ar “easy clean” pārklājumu, dažreiz to arī sauc par “gudru audumu”. Lieta ir tāda, ka šī apšuvuma virsma ir apstrādāta ar īpašu sastāvu, kas neļauj ūdenim vai citiem šķidrumiem, kas jūs varat nejauši izliet uz jūsu dīvāna, iekļūt dziļāk. Apšuvums ar neausto pamatni ir ideāli piemērots mājdzīvnieku īpašniekiem. To ir grūti aizķert ar nagiem, tāpēc mājdzīvnieki, kā likums, ātri zaudē interesi. Antivandāļu audumi būs neaizvietojami, ja jums ir mazi bērni. No tiem var viegli nomazgāt flomāsterus un tintes, nemaz nerunājot par parastajiem šķidrumiem, piemēram, kafiju vai tēju.

Mākslīgā āda

Mākslīgā āda – ir polimēru materiāls, kas tiek izmantots, lai aizstātu dabisko ādu. Unikāls spiešanas un zīmējuma uzklāšanas veids ļauj pilnībā imitēt dabisko ādu. No pirmā acu uzmetiena nav iespējams atšķirt sintētisko materiālu no dabīgā.

Dabiski audumi

Dabīgos audumus ražo no liniem, kokvilnas, nātrēm, vilnas, zīda un citām izejvielām. To ražošanas procesā netiek izmantotas mākslīgas vai sintētiskas piedevas, tāpēc gatavajam materiālam ir daudz pozitīvu īpašību un tas ir pilnīgi videi draudzīgs. Ja sintētisko vai jaukto audumu priekšrocības bieži prasa pierādījumus, tad dabiski materiāli ir izcili a priori. Produkti, kas nes dabisko enerģiju, sasilda, aizsargā, rotā cilvēku, piepilda māju ar pārsteidzošu komfortu un mājīgumu.