MŪSU ZĪMOLI

Ridex

Bagātīgā pieredze un ilggadējais darbs tirgū ļauj Ridex sadarboties ar lielākajiem un labākajiem pasaules audumu ražotājiem. Pateicoties tam, Ridex rada unikālas tekstila kolekcijas. Lai pārsniegtu klientu cerības, Ridex seko jaunākajām tendencēm un pat rada tās.

Vadain

Vadain ir daļa no Nīderlandes riska kapitāla grupas. Tas strādā Polijas tirgū vairāk nekā 20 gadus. Tas ir viens no Eiropas šūšanas darbnīcām un specializējas logu rotājumu šūšanā, kā arī dekoratīvo audumu izplatīšanā. Uzņēmuma darbinieku plašā pieredze ļauj izpildīt gan standarta, gan projektu pasūtījumus. Vadain ir apņēmies nodrošināt visu produktu augstāko kvalitāti pasaules tirgū.

Margo

Margo uzņēmums uzsāka darbību 1990. gadā. Pašlaik tas ir plaši pazīstams aizkaru, dekoratīvo un tapsēšanas audumu, lentu un citu logu rotājumu piegādātājs Polijas tirgū. Kolekcijā ir augstas kvalitātes produkti, kuru dizains atbilst jaunākajām pasaules tendencēm, ir pielāgots strauji mainīgajām tirgus vajadzībām un spēj apmierināt visprasīgāko klientu gaumi.

Cotting-group

Cotting Group ir viena no nedaudzajām starptautiskajām grupām, kurai ir tik plašs produktu klāsts. Cotting-group pelnīti ieguva klientu uzticību un cieņu. Uzņēmums neapstājas pie sasniegtā. Pastāvīgs darbs pie jauna sortimenta.

Fabricology

Mēs lepojamies, ka esam Fabricology zīmola izplatītājs. Fabricology ir starptautiskais kolektīvs, kas vairāk nekā desmit gadus veido ugunsizturīgu audumu kolekcijas individuāliem un sabiedriskiem interjeriem. Fabricology – tā ir neierobežota izvēle, jo vienā vietā jūs varat atrast ugunsdrošus audumus aizkariem, tapsējumam, kā arī plašu sintētiskās ādas izvēli. Struktūru daudzveidība, plašs krāsu klāsts un bagātīgais Fabricology audumu kolekcijas piedāvājums neapšaubāmi palīdzēs jums izveidot unikālu interjeru.

Alcantara

Alcantara S.p.A. ir uzņēmums, kas visā pasaulē ražo produktus ar reģistrētu preču zīmi Alcantara®. Uzņēmums ir pazīstams ar savām unikālajām un patentētajām tehnoloģijām, gadu gaitā tas ir izveidojis prestižu sadarbību ar pasaules luksusa līmeņa zīmolu partneriem, kuri izvēlas Alcantara materiālu savam darbam modes, interjera, automobiļu, jahtu, aviācijas un plaša patēriņa elektronikas jomā.